Beroun 2015 – podruhé! Klapka! Jedem!

Po vydařené kutilsko-sportovně laděné sobotě jsme nevěděli co s načatým víkendem a nakonec padla volba na túru v okolí Prahy. Zároveň mělo jít o zkoušku Ferdáskovýho k smrti uběhanýho kotníku a Verunčinu výdrž hnusnýho počasí. Jako cíl Fefe vybral neznačenou trasu se startem ve Zdicích kousek za Berounem a protože jsme nevěděli, co všechno zvládneme fyzicky a jak dlouho nám bude přát počasí, bylo v plánu 12 km.

Trasa tady: https://mapy.cz/s/nV6L

Musím říct, že místy to byl docela adrenalin, protože neznačených cest je v berounských lesích docela dost a výjimkou nebyly ani 5-cestný křižovatky, takže jsme spolíhali 100% na mobilní aplikaci, která naštěstí nezklamala a dovedla nás zpátky k autu. Nakonec jsme ušlápli 15 slušných kilásků v terénu. Nejlepší na tom bylo, že jsme cestou potkali asi 7 lidí, příroda byla naprosto nádherná a zažili jsme setkání 3. druhu se srnkouJ

Před cílem (autem) nás přepadl docela hustej déšť, takže jsme poslední 2 km vyloženě běželi – z toho plyne, že Ferdův kotník je zcela zdráv a Verunka zvládne i velkej nečas;)

A jak už je u nás zvykem, po cestě domů jsme se stavili v našem oblíbeným berounským podniku Black Dog Burger Bar (dřív Black Dog Cantina) a pěkně se odměnili;))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*