Jelikož poměrně často a rád dávám přednost pořádnému burgeru před čímkoliv jiným a taky proto, že často navštěvuji Burger spoty, rozhodl jsem se, že budu o každé Burger Cantině psát a hodnotit. První, kdo to slízne je berounský podnik Blackdog Cantina.

Byli jsme tam s Verunkou před pár týdny kolem obědové hodiny o víkendu. Narváno. Ulovili jsme na poslední chvíli 2 volná místa na baru, odkud byl pěkný výhled přímo na šéfika, který na gril házel jeden burger za druhým. Skoro to vypadalo, že nestíhá. Na plnou hospodu byl dočista sám, ale stíhal s přehledem.

Objednali jsme smažené Jalapenos se sýrem za 65,- Kč, ty byly na můj vkus trochu přesmažené, Verunce chutnali. Při výběru hamburgera, padla volba na klasiku: Cheeseburger za 95,- Kč. Mají tady vždy 2 velikosti, malou a větší, rozdíl je kolem 20,- Kč. Verunka vybrala Quesadilla s hovězím. Na závěr pak desert s názvem Čokosmrt a vietnamskou kávou.

blackdog

Hodnotit budu Cheeseburgera – popravdě není moc co vytknout. Pochválil bych výtečnou bulku, na které si v Blackdogu zakládají. Maso dobré, propečenost taky na dobré úrovni. Prostě dobrý burger. Ne, že bych se z něj úplně rozplýval a říkal, že to je nejlepší burger v životě, ale prostě a jednoduše dobrý burger. 8 z 10.

Hezký rozhovor s majitelem Blackdog Cantiny, Američanem, je tady.

Podobné články