Dneska večer jsme měli na programu vyrazit na závěrečný koncert Prague Proms, na Gospel night do Obecňáku a před tím jsme se rozhodli poobědvat ve francouzské restauraci Cafe de Paris, která je vyhlášená hlavně svou roštěnou, kterou jsme si taky objednali. Respektive Ferdik si objednal. Verunka zůstala u předkromového foie gras a dezertového créme brulée.

Jídlo ušlo. Bohužel od podobných podniků očekáváte vždycky něco navíc. Tady nebylo navíc nic, spíš naopak. Roštěná byla taková žvejkavá, navíc šlachovitá, salát byl cítit příliš po dijonské hořčici, což není ideální dressing a jako příloha hranolky jako od McDonalds… Žádná hitparáda. Nejvíc ale zklamalo bohužel maso. Abychom jen nekritizovali, tak předkrmové foie gras bylo výtečné a pochválím i obsluhu… Créme Brulée taky nebylo úplně to pravé ořechové, navíc porce jak pro 2:-)

No, stručně a jasně: Jde o podnik, kam určitě už nikdy nezavítáme. Tip na restauraci jsme našli na Scuku, kde byly vesměs pozitivní komentáře, ale i pár negativních, které kritizovali přesně to, co nám nakonec nechutnalo. A na závěr recenzičky pár fotek:

Podobné články