Konečně! Konečně jsem objevil nejlepší Burger Spot v Praze a troufám si říct, že i v republice. Velmi dlouho byl pro mě nepřekonatelný Jack Daniels od T.G.I. Fridays a čekal jsem, kdo ho překoná. The Tavern – nová americká hospoda, která má otevřeno jen 3 dny v týdnu mi toto přání splnila.

WEB: http://www.thetavern.cz/

Bez rezervace si tady neškrtnete. Každopádně to není nic složitého – telefon pro rezrevace jsem na webu nenašel, ale na e-mail mi byla rezervace do 10 minut potvrzena. Majitelé The Tavern jsou Američané – jde o obyčejnou hospodu přibližně s 5 stoly, která má otevřeno jen 3 dny v týdnu a která nabízí prvotřídní burgery. Příjemná obsluha, pivo Ježek, výběr z 3 burgerů a 1 vegeburger. Co víc si k životu přát. Snad jen, aby měli otevřeno každý den. Ani názvy burgerů tu nejsou nijak složite: Local Buerger, LB Tower, Blue Smoke Burger a poslední Classic Bacon – Chedar Burger, který jsem zkusil. Cenově za 185,- Kč.

tavern

Poprvé jsem u jedení burgeru nemluvil. Velikostně asi tak akorát, jen mě burger tak chutnal, že jsem si chtěl dát ještě repete. The Tavern je podnik, který je pro mě osobně současný nejlepší burger spot v Praze. Říkal jsem si, že 10 bodů z 10 v České republice nedám, ale u The Tavern dát musím.

Podobné články