Minulý víkend jsem se konečně rozhodla poctít svou návštěvou Jennifer a její rozrostlou kosmopolitní rodinku. Hrozně jsem se těšila, protože běhěm loňských prázdnin jsem se tam měla fajn a navíc jim do rodiny přibyl nový kousek – Jacques Frederic, aneb Jack, aneb Jackels, aneb Nibbels (česky uždibovač).

dscn0847.JPG
No, není roztomilej?? A to se ten den ještě moc nesmál, protože mu zrovna rostly zoubky a léky moc nezabíraly… V neděli už ale pusu skoro nezavřel, pořád se snažil nám něco sdělit, nebo se prostě jen tak smál. Jooo, kdyby to bylo takhle lehký i se Charlesem Edouardem..:o)
Jeho bráška, Tristan, je pěkné šídlo. Tady sice vypadá jako andílek, ale je to velice hyperaktivní stvoření.

dscn0849.JPG
Tady zrovna malujeme zvířátka ráno po snídani – ani se nechtěl jít převlíct, takže má na sobě pyžamo jak říká s “tančícími psy”… Oblíbené pyžamo nesundal ani na oběd a pak v něm zaplul rovnou zpátky do postele na poobědového šlofíka… Hlavně žádný stres!

dscn0848.JPG
Jennifer s Damianem mi připravili na večeří moje oblíbené francouzské jídlo – Raclette. Je to tradiční kuchyně ze Savojských Alp a je to zároveň skvělá lahůdka pro ty, kterým nevadí mastné a těžké jídlo:o) O někom bych věděla, ale nebudu ho tady jmenovat…

V neděli před odjezdem jsem se nechala přemluvit a v podstatě nasoukat do jejich nové venkovní jacuzzi (dobře, no, skočila jsem tam sama a s chutí:o)) Nemám slov, protože v podzimním slunečném dni hupsnout do skoro 40 stupňů teplé vody, nechat si pod zády bublat 12 trysek a opalovat se, to se zkrátka nedá popsat… To se musí zažít!!

dscn0850.JPG

Podobné články