Máme za sebou divoký prodloužený víkend v hotelu Srní na Šumavě s Vláďou a Natálkou. My jsme vyráželi už v pátek kolem 11 a na 13.00 jsme měli rezervaci U Štěpána ve vyhlášené restauraci. Můžeme jenom doporučit. Super prostředí, výborné jídlo, dobrá obsluha. Na fotkách můžete vidět všechna jídla, které jsme si dali. Telecí pupek pro Verunku, hovězí pupek pro Ferdíka, nějaký ten dezertík a domácí limonáda. Na fotkách to můžete vidět do podrobna.

Hotel Srní je super. Je to jeden z těch větších hotelů, nic domácího, hodně Němců, Rakušanů, ale celkový dojem velmi dobrý. V sobotu jsme všichni 4 vyrazili na běžky. První část dne jsme dali okruh zhruba 7km se zakončením v hospodě u hotelu. Guláš za 60, pivo za 25, rumík za 25… O přestávce šla Natálka na masáž, Verunka si zdřímnout. No a Ferda s Vláďou nelenili a loupli pár rumíků, aby se posilnili do druhé půlky dne:-)

Večer jsme měli vynikající 4 chodové menu: kozí sýr, hovězí polévka, jehněčí kotletky a lívance s borůvkami. U večeře jsme se trochu rozjeli a posilněni vínkem jsme šli trsat na hotelovou taneční zábavu.

A na závěr odkaz na celou galerii, kde jsou i některá vtipná videa z natáčení: https://picasaweb.google.com/114584569903215482336/BezkovaniARelaxVSrni

Podobné články