Stejně jak v loni, jsme i letos měli naplánováno pár dní v Rimini u moře úterý až sobota. Bohužel Vašík týden před tím začal s neštovicemi a bylo jasný, že nepojede. U Eli jsme čekali do posledního dne a když se zdálo všechno v pořádku, vyrazili jsme jen ve dvou. Na Rimini je super, že je to fakt blízko – hodinka let a potom 10 minut autobusem – což jsme ocenili hlavně při odjezdu.

Po příjezdu, jsme hned jeli hodit bagáž do apartmánu a pak hned na pláž a nákup. No a v noci kolem 3am začala Eliška blinkat a blinkala až do rána. Naštěstí pomohlo, když pila čaj po lžičkách a takhle jsme strávili celou středu. Naštěstí ve středu večer už vypadalo všechno na dobrý cestě:

Čtvrek ráno se ještě probudila s bolením hlavy, ale naštěstí šla hned zase spát, a probudila se kolem poledne krásně odpočatá a celkem v pořádku. Tak jsme vyrazili na menší procházku na pláž a jelikož měla hlad, tak i na špagety. Zbytek dne byl v pořádku, takže pátek byl program jasný – zábavný park Fabilandia. Ten den se vydařil. V sobotu jsem odlétali až pozdě odpoledne, takže jsme měli ještě v plánu den na pláži, ale tam si Eli zas začala stěžovat. No byli jsme rádi, když už jsme byli na letišti a Eli celý let prospala.

Takže příští rok znovu a lépe :-)

Videa:

A fotky zde: