Prázdniny nám skončily a konečně jsem se i já zapojila do normálního pracovního života. Práci jsem hledala asi 3 dny a vyšla mi zrovna ta, kterou jsem si nejvíc přála: Analytik Interního Auditu v Pepsi Americas. Mám sympatickou šéfovou, docela dobrý pracovní zázemí a výhody a po mém druhém týdnu v práci jsem stále spokojená. Snad to tak i zůstane!

Pokud jde o další zútulňování bytu s Ferdáskem, taky se už událo pár novinek. Do rodiny nám přibyl nový kousek: Rákosníček, kterého zasadil Ferdásek.

Tvrdá realita

Tvrdá realita

Další v řadě byl Bazilišek (bazalka) a Pažut (pažitka). V blížké době se chystáme atakovat taky zahrátku dědečka a babičky v Kobeřicích, abychom jim uzmuli trochu máty a meduňky.

Novinku v našem bytečku je i zcela nový rozkládací sušák na prádlo, ze kterého jsem měla radost zejména já.

Tvrdá realita

Tvrdá realita

Když nenakupujeme, nesázíme a nepreme, tak většinou debužírujeme. Jedno ze smutných zklamání bylo maso z Tesca, které skoro po svých vyběhlo z vaničky. Tahle odpudivá fotka ať je výstrahou všem, kteří si nechtějí za kvalitní maso připlatit!

Tvrdá realita

Občas se to ale taky povede, a pak to může vypadat třeba takhle:

Tvrdá realita

Nebylo to sice debužírování v americkém stylu, ale musím říct (a Ferdásek asi taky), že plněný lilek s masovo – zeleninovou směsí a čerstvým salátem, byl naprosto nedostižný. Recept si ponechám a sdělím za mírný úplatek:-))

Jestli to ještě někomu není jasné, tak se nám s Ferdáskem žije skvěle, a snad nám to i zůstane.

Autoři:

  • Verunka žehlící a diktující
  • Ferdík píší a sledující tenis