Narozkový rej

Pro všechny, co zapomněli, tu máme malou připomínku toho, že Ferdásek dne 1. 6. 2009 oslaví své 28 narozeniny. Máte ještě den na to, abyste vymysleli něco originálního!!! Vše, co již proběhlo se dozvíte v tomto článku. Ke konci týdne přibude i poslední etapa oslav, tak nezapomeňte bedlivě sledovat blog.


Etapa 1.

Minulý týden při návštěvě Kobeřic se u večerního grilování najednou sesypal děda s babičkou na Ferdu a měli jsme tu první gratulaci. Bylo to velice překvapivé a milé jelikož to bylo týden přede dnem “D”.

DSCN2472.JPG DSCN2481.JPG DSCN2482.JPG

Etapa 2.

Včera jsme byli na oficiální oslavě na Petřinách. Oslavence jsme měli celkem 3. Natálka narozky, Ferdův taťka svátek a Ferdásek narozky a svátek. Dárků bylo opět haba fuk a do auta jsme je tak tak donesli. Nejvíc Ferdáska překvapil zážitkový dárek v podobě Zorbingu. To znamená, že přibližně 30 km za Prahou se jednoho krásného dne, Ferdásek, až posbírá odvahu, nasouká do velké plastové koule a my ho šprtneme z kopce dolů. Myslím, že celá rodinka se na to těší víc než Ferda, ale určitě mu všichni budeme velkou psychickou i dokumentační oporou (ještě, že nedostal seskok padákem :-)). Další z darů byl pokerový kufříkový set, který museli téměř všichni členi rodiny povinně vyzkoušet. Hra trvala asi hodinu a Naďa všechny s přehledem rozdrtila.

Etapa 3.

Doplníme později. Verunka něco chystá na den “D”, což je ofiko zítra.

Etapa 4.

Za měsíc to propukne. Slavit bude Verunka a Ferdik ji taky něco fajného přichystá…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*