Až donedávna jsem měl T.G.I. Fridays a jejich Jack Daniels Burger za ten nejlepší, chuťově nejvýraznější burger, který se u nás dá sehnat. T.G.I. je americký chain podnik pocházejícím právě ze států. U nás v Praze vím o 3 – na Andělu, kam chodím nejčastěji, na Příkopech, kde je věčně narváno turisty a kde jsem nikdy nebyl a nakonec v Karlově ulici.

IMAG1386.jpg

Víte, co že to T.G.I. Firdays vlastně znamená? Jde o zkratku několika velmi příjemných slov: Thank Goodness It’s Friday neboli “Díky Bohu, že už je pátek”. Jak bylo řečeno, jde o americký chain podnik, který se snaží být americký po všech stránkách – obsluha se snaží být osobní a bez problému Vám třeba zazpívá “Happy Birthday”… Kuchyně je taky ryze americká a z ní hlavní část tvoří burgery. Podle mě ten nejtypičtější je Jack Daniels Burger. T.G.I. je obecně v podvědomí jako trochu dražší podnik – Jack Daniels hamburger chtějí kolem 300,- Kč, což není málo. Každopádně, jde o nejlepší burger, který v České republice můžete dostat, takže mi cena přijde přijatelná.

K samotnému burgeru: není prostě co vytknout. Výborné maso doplněné sýrem Monterey Jack s Jack Daniels omáčkou. Burger, po kterém se jen zapráší. Jde o jeden z nejlepších burgerů, které lze v České republice dostat. Hodnocení 9 z 10.

Hodnocení:

[ratings]

Podobné články