Wellness víkend na ubikacích v hotelu Morris u Mariánek

Hotel Morris je příjemný hotel kousek u Mariánek a hned vedle běžkařských tratí a sjezdovky, kde je i půjčovna lyží a běžek. Super lokalita, asi 2 hodinky od Prahy. Cenovou politiku má tenhle hotel jasnou: Nabízí levné víkendové balíčky plné procedur za průměrnou cenu a výsledkem je, že vlastně jediná procedura, která stojí za zmínku byla 20 minutová koupel. Ostatní procedury a aktivity mají vždycky nějaký nedostatek. Golf simulátor ani nestojí za zmínku, hromadná vířivka alá kdo jde kolem může se zapojit taky moc ne, pouštění kyslíku si klidně necháme ujít atd., atd.

Moc hezké je i parkování za 100,- Kč na den… K tomu ani nemáme další komentář. No a ještě jídlo: gurmánský zážitek se nekonal, jídlo na úrovni každodenního obědového menu nezklame ale ani nepotěší. K pití Staropramen ležák není úplně to pravé pivo, které by mělo širší oblíbenost a víno rosé d’anjou výborné, ale s importní přirážkou za krásných 520,- Kč.

Abychom jen nekritizovali, tak snídaně byly prvotřídní srovnatelné s 5 hvězdičkovými hotely. To bylo velké plus a ono je to vždycky příjemné zahájit den něčím super, takže za snídaně palec nahoru.

Shrnuto podtrženo příjemný víkend. Ale ne tak příjemný, že bychom se sem ještě někdy chtěli vrátit, jako třeba do hotelu Tommy u Náchoda, hotelu Ostrov atd., atd.

A ještě pár fotek z našeho řádění:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*