Jak ta léta běží

Ne že bych byl odvázanej z toho, jak ten čas a ta léta rychle běží, ale musím říct, že narozeninová párty, konaná u příležitosti mých dožitých 25 let se vyvedla výtečně. Naposledy jsem slavil, když mi bylo 18, ale to jsem oslavoval hlavně oficiálnost pití piva a moc si z toho večera nepamatuju. “25” párty byla jiná. Minulý rok kamarád Jakub slavil v pronajatém klubu Souterrain. Ten se mi zdál příjemný i pro mojí oslavu a musím říct, že nezklamal.

Pozvánky jsem rozesílal emailem a sms nebo osobně. Stálo na nich něco ve smyslu srdečného pozvání a že bude zdarma koláč a punč :-) To asi skutečně zapůsobilo. Ale namísto koláče a punče bylo kilo pečeného bůčku, stejně tak sekané, trojhránky od Verunky, sushi, chipsy atd…Chvíle před začátkem párty byly trošku hektické. Bylo potřeba vyrobit všechno co jsem vyjmenoval výše a dopravit na místo určení. Moje drahá se ujala výroby sladkých trojhránků. Když jsme je pozorovali v troubě, jak z nich vytéká marmoška, musel jsem Verunku uklidňovat, že stejně budou dobré, ale nevěřila, dokud neochutnala :-) Já jsem si vzal na starost výrobu sushi a maminka upekla bůček a sekanou. Všechno jsme poskládali do několika tašek a přes Dejvice jsme jeli rovou do Souterrainu.

Narozeninová party byl mj. i dobrý důvod, jak vidět kamarády a kamarádky, které jsem už pěkných pár let neviděl. Sranda byla vždycky u vchodových dvěří poznávat, o koho jde. A pak se pilo a pilo až se u baru tvořily fronty a až jsme vypili všechnu stříbrnou Tequilu. Taky se u jednoho stolu vytvořila docela dobrá hromada dárečků a lahví všeho různého. Například zlatá tabulka s logem Jazzportu k přibití na dveře kanceláře, kniha Ústava od Platóna, kterou jsem kdysi půjčil Kátě a ona mi ji teď moc pěkně zabalila a vrátila. Moc díky! A co jsem dostal od Verunky? Lolitu Lampickou!

Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *