Tak konečně naši trpaslíci viděli a ochutnali moře. Bylo super, že z prvotní ostýchavosti a respektu to dovedlo až k běhání a skákání mezi vlnami. O Elišce věděla vždycky celá pláž, protože u toho ještě i hezky juchala.

Letěli jsme Ryanairem a cestu do Salou zvládli děcka na jedničku. A to i přes to, že jsme skejsli pár hodin na Ruzyni, a potom asi hodinu v letadle před vzletem. Vašík to teda v letadle cestou tam i zpět před vzlétnutím vždycky zaříznul a probudil se chvilku před přistáváním. Z Barcy jsme pak museli sehnat autobus směr Salou, kam jsme nakonec dorazili až něco po půlnoci, takže děti spali a dospěláci byli KO.

Prvních pár dní si děcka užívali pláže a moře než začali chrchlat a Eli teda i s teplotkou jeden den ulehla. Od tý doby jsme měli program malinko víc lehčí většinou složený z procházek po okolí s kočárkem, hřiště, obchody, kolotoče, jídlo a tak.

Salou nás upřímně moc nenadchlo, ale to hlavně díky jeho přeplněnosti turisty. A to ještě nebyla sezóna, takže nechci vědět, jak to tam musí vypadat v červenci. Příště jedem na nějaký klidnější místo…

Odjezd směr letiště
Seznámení s mořem
Pod pískem je teplo
S babičkou ve vlnách
Tady by byl Vašík klidně celý den

Fotky: