Hned na úvod můžeme s Verunkou společně prohlásit, že restaurace Avion 58 je jedna z nejlepších restaurací, do kterých jsme kdy zavítali. No, určitě se dá zařadit do první trojky:-) Byli jsme tam někdy v polovině března a moc nevěděli, co čekat. Taky nám chvíli trvalo, než jsme restauraci našli, protože je schovaná za velkými masivními dveřmi, hned vedle Armády spásy v Holešovicích.

Tenhle podnik je ale schovaný schválně, prý byl svého času uzavřený pro svou vlastní klientelu, což byli zaměstnanci design studio ve stejné budově. Pak se podnik otevřel veřejnosti, ale nenápadně, bez toho aby byl někde na fasádě označený, že jde o restauraci. Takže po otevření těch velkých dveří, se projde do velké haly s recepcí, kde nás odkázali na další velké zelené neoznačené dveře, za kterými byla už restaurace.

Máme rádi komunikativní vstřícný servis. Co nás dostalo, bylo uvítání číšníka a jeho první otázka: “Už jste u nás někdy byli?”. Po tomto následovaly asi dvě hodiny úžasného gurmánského zážitku. Nabídka byla převážně thajské moderní kuchyně.

Teď o víkendu jsme chtěli vyrazit znovu, ale konalo se překvapení: nájemní smlouva vypršela a restaurace je zavřená. Prý se ale 1.9.2011 zprovozní v nedalekém okolí znovu. Takže je se na co těšit. No a s Verunkou jsme si včera našli náhradu: nedaleké Sasazu!

Asi nebude moc vidět, ale takhle vypadají ty velké dveře, o kterých byla řeč:
dvere

Podobné články